Zbroj dětská, střední Evropa, 19. stol.
kompletní dětská zbroj (přilba, přední a zadní plech, nárameníky, rukávy, prstové rukavice, plný kryt nohou, boty) doplněná mečem. Výška 96 cm, délka meče 67 cm, zhotoveno v 19. století ve stylu 16. století, umístěno na kovovém podstavci (Do)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |